2511

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

(25.11.2014-10.12.2014)

1

26.11.2014 3 Б клас

Урок-гра «Права дитини»

2

3

У рамках Дня самоврядування, 5 грудня учениця 9 Б класу Хроль Анастасія, яка виконувала обов’язки соціального педагога школи, провела заняття з елементами тренінгу «Діти мають право жити в світі без насильства» для учнів 7 класу.

4

5

6

7

Для учнів 9 А, 9 Б та 10 А класу 5 грудня 2014 року  проведений тренінг представником Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» Лізою Рай.  Тема: «Проблема насильства стосується кожного»

8

9

10

11

Тематичні інформаційні виставки: «Всеукраїнська акція 16 днів проти насильства», «Країна дитячих прав та обов’язків»

12

13

Інформаційний порадник для вчителів

«Дитяча агресія. Методи екстренного втручання»

14

Екскурсія до Київського Центру роботи з жінками

4 грудня 2014 року учні 10-А та 9-А класів відвідали Київський міський Центр роботи з жінками.

Метою діяльності якого є реалізація політики рівних прав і можливостей жінок і чоловіків шляхом забезпечення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя, забезпечення діяльності Притулку для жінок і дітей, які страждають від насильства в сім’ї, та реалізація соціально-освітніх програм, курсів, проведення консультування, надання методичної допомоги.

Юрист та психологи Центру розповіли учням про права дітей, телефон  «Довіри», роботу притулку для тимчасового перебування жінок, що зазнали насильства у сім'ї, провели тренінгове групове заняття.

15

16

17

10 грудня відбулася дискусія «Чи виправдане насилля заради добра?» у якій взяли участь члени учнівського самоврядування та старости класів