81

Учні 9-Б класу працювали над реалізацією проекту «Я – Українець, мова моя – українська, земля моя – Україна».

Мета даного проекту: формування особистості молодого патріота України в системі сім’ї та школи; виховання національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, шанобливе ставлення до його культури, історії, мови, толерантне ставлення до культурних цінностей інших національностей, котрі проживають на території України.

Дев’ятикласники брали активну участь у проведенні різних класних заходах, виховних годинах тощо.

За І семестр було проведено:

• анкетування учнів «Ми – не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних»,
  • диспут «Чи потрібно розмовляти українською мовою в сім’ї?»,
  • урок Скорботи «Сильний біль і досі триває»,
  • урок Пам’яті «Герої Небесної Сотні»,
  • круглий стіл «Я – законопослушний громадянин України»,
  • година спілкування «Моєї родини трагедія голодомору торкнулася теж»,
  • диспут «Чи варто соромитися посвідчення чорнобильця?»,
  • обмін думками «Моє ставлення до людей з особливими потребами»,
  • акція «Колишніх учителів не буває»,
  • фотоконкурс «Ми – майбутнє твоє Україно»,
  • флешмоб «Україна – єдина держава».

Учні класу підтримують та допомагають воїнам АТО. Діти по мірі можливостей збирали теплі речі, засоби гігієни, книги та відеофільми для солдатів, поранених. Під час зустрічі з воїнами –захисниками передано листи та обереги для солдатів і поранених. Протягом навчального року будуть продовжувати брати участь в акції «Не залишемо в біді…»

Особливо запам’яталися екскурсії, на яких учні отримують додаткові знання, навички шанобливого ставлення до культурних цінностей, історії.

Щира подяка батькам за взаєморозуміння та допомогу. Особливо слід відзначити голову батьківського комітету

Копил Ірину Миколаївну

та її помічницю

Тимощук Світлану Василівну.