Дорога ШКІЛЬНА РОДИНO!
Вітаємо вас із закінченням цього незвичного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і емоції.
Це свято - особливе. Останній дзвоник сповіщає про те, що навчальний рік успішно завершився, що ми, піднялися ще на одну, вищу, сходинку в своєму житті, подолали всі перешкоди, які висунуло нам життя, адже разом ми - сила.
І непохитним залишається одне - працювати і вчитись як раніше: бачити очі одне одного, чути веселий сміх на перервах, чути шкільний дзвінок! Сподіваємось, що так і буде!
Хай літні канікули будуть сповнені незабутніх вражень! Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Свято Останнього Звоника відкривають випускники 11-а класу виконанням Державного Гімну України.

Як мить, минув цей рік навчання.

Були і успіхи, були й розчарування.

Завершились великі перегони.

Підводить підсумки директор школи.

Сьогодні, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ 11-х класів, можливо, як ніколи, ви відчуєте, що школа — це ваш рідний дім. І в сяйві навколишніх квітів, вона ніби притихла, щоб попрощатися з вами, випустити вас у далеку дорогу, яка називається дорослим життям.
Зовсім скоро вас чекають нові і дуже важливі життєві випробування. Все у ваших руках! Сподіваємось, що кожен з вас зможе довести усім і собі, що він освічена особистість! Хай вам щастить на ЗНО і життєвій ниві.
Пригадайте свої шкільні роки: сходинка за сходинкою, від першокласника до випускника.

Дорогі наші ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ! Звертаємося і до вас!
Оберіть вірно свою стежину, яка буде вести вас до успіхів, насиченого і цікавого дорослого життя!
Перегляньте і ви свої шкільні роки на пам'ять.

Останній дзвоник – є символом завершення шкільного життя, сповненого навчанням, дружбою, сміхом...
Воно залишиться щасливою згадкою для вас - Випускників-2020. Шкільні коридори, калина під вікном, квіти на подвір'ї школи, вчителі й уроки будуть завжди у ваших спогадах.
Пам'ятайте це все, адже це яскрава сторінка вашого життя, і не забувайте тих хто супроводжував вас по шкільному шляху, тих хто були вам як другі мами - своїх Класних керівників.

Шановні випускники!

Прийміть вітання від найменших наших друзів - першокласників, а також від усієї шкільної родини в особі сестрички нашої випускниці Левошкіної Катерини.

В цей урочистий день хотілося б звернутися не лише до випускників, а й до тих хто пліч о пліч крокували з учнями в країну знань, та навіть в складних ситуаціях не припиняли проводити уроки, пояснювати учням новий матеріал та надсилати домашні завдання.
Дорогі УЧИТЕЛІ, прийміть від ваших учнів подяку за вашу плідну працю.

І ось ця мить, в житті єдина мить,

коли останній дзвоник продзвенить.

Мелодія весела I сумна,

мов спогад серця, зараз пролуна.